top of page

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

Galeri Santim sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

galerisantim.com sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan galerisantim.com sorumlu değildir. galerisantim.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

galerisantim.com ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitenin yayımı sırasında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

 

galerisantim.com, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, galeri santim markası ve diğer markalar,  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. galerisantim.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

galerisantim.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte ilgili bölümü ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

BAKIM - ONARIM VE DEĞİŞİM

 Galeri Santim'deki bazı ürünlerde koyu bir görünüm elde etmek için okside (karartma) işlemi yapılmıştır, zamanla bu koyu görünümün rengi açılır. Bu işlem tasarımın kasıtlı bir unsurudur. Arzu edilirse rengi açılan ürüne karartma işlemi, ürünün Galeri Santim’e teslimi ve işlemden sonra teslim alınması şartıyla ücreti karşılığında yapılabilir, karartma işlemi sadece tümü metal olan ürünlere uygulanır.

 

Hijyen nedenleri ile küpe iadesi olmaz.

 

Galeri Santim ürünlerin uzun ömürlü olması için aşağıdaki kullanım şatlarına uyulmasını tavsiye eder.

TELİF HAKLARI

Tasarım ve Telif Hakları, galeri santim ve galeride ürünleri bulunan tasarımcıların mülkiyetindedir.

 

Fiyatlar

Fiyatlar yayımlandığı tarihte doğrudur. Galeri santim herhangi bir zamanda fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Artan veya düşen fiyatlardan dolayı galeri santim herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.

bottom of page