HAKKIMIZDA

 

Merhaba,

 

Sizlerle mevcut fiziksel galerimin yanı sıra buradan da görüşebilmek ne güzel…

 

15 sene önce kurmuş olduğum toz design çağdaş mücevher markamı 2016 yılında Maçka İstanbul’da bir

galeri alanına taşımış ve zamanla kendi markamla birlikte özellikle Türk çağdaş mücevher tasarımcılarının

yer aldığı ve mücevhere ilgi duyan herkesin ziyaretine açık bir galeriye dönüştürmüş idim. Şimdi ise,

biraz da pandeminin zorlamasıyla online dükkanımız vasıtasıyla sizlere ulaşmaya çalışıyoruz.

 

Amacımız bu platformla özgün tasarımlarıyla ülkemizde ve yurtdışında başarılı olan ve yanı sıra, işlerini

beğendiğimiz yeni tasarımcıların işlerini sizlere tanıtmak ve rahatlıkla dolaşabileceğiniz online keyifli bir alışveriş ortamı yaratmak.

 

Mevcut galerimize -pandemi koşulları ve karşılıklı korunma önlemlerini çok sıkı uygulamamızdan dolayı- ziyaretçilerimizi ancak belirli gün ve saatlerde randevuyla ve sınırlı sayıda kabul edebildiğimizi bildirmek durumundayız. Bu özel durum ve fiziksel galerimizde olan tüm ürünlerin alışveriş sitemizde yer almamasından dolayı, aklınızdan geçen herhangi bir ürünü web sitemizde bulamadığınız durumlarda, web sitemize üye girişini yaptıktan sonra chat hattımızdan bize yazabilir veya info@galerisantim.com’a e-mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapıp dilekleriniz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışırız.

 

Pandeminin sona ereceği ve dileyenlerle Maçka’daki galerimizde de görüşebileceğimiz günlerin geleceğine inanıyor ve uzun süre ayrı kalmamamızı diliyorum. Artık birçok kişinin mesafe ve kolaylıklarından dolayı online alışverişi tercih ettiği şu zamanlarda bu platform aracılığıyla buluşabileceğimize seviniyor, sizlere sağlıklı günler ve keyifli alışverişler diliyorum.

 

Selamlarımla,

Leyla Taranto

Galeri Santim kurucusu

leyla taranto-1.jpg
galeri-1.jpg