top of page

DEĞİŞİM VE İADE

 

•    Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iş 0212 234 63 51 no’lu telefonu aramanız veya info@galerisantim.com’a bir mail göndererek konuyla ilgili bizi bilgilendirmektir.

        Önemli Bilgiler: 

- İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Kırılma ihtimali olan ürünlerin iadesinde, ürünün size ulaştığı şekliyle; gerekli koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size e-mail ile iletilir. E-mailinize gönderilen onay mesajından itibaren 14 gün içerisinde ödemiş olduğunuz tutar tarafınıza geri ödenir. - İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

 

•    Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

 

Değişim şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde, ücretsiz kargo ile gönderebilir, herhangi bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iş 0212 234 63 51 no’lu telefonu aramanız veya galerisantim@gmail.com’a bir mail göndererek konuyla ilgili bizi bilgilendirmektir.

 

        Önemli Bilgiler: 

- Değişimini istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Kırılma ihtimali olan ürünlerin değişiminde size yolladığımız şekilde; gerekli koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

- Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu, tarafımızca kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size e-mail ile iletilir. E-mailinize gönderilen onay mesajından itibaren 14 gün içerisinde değişim işlemi tamamlanır.

- Ürününüzün değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

 

 •    Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

 

Bunun asla olmamasını umuyoruz, ancak hatalı veya hasarlı bir ürün alırsanız, lütfen galerisantim@gmail.com adresine e-posta göndererek bizi bilgilendirin, en kısa sürede  sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

 

       Önemli Bilgiler: 

Ürünü teslim almadan önce kargoyu getiren kişi ile birlikte paketinizi açıp kontrolünü sağlamanız; ezik, kırık vb. hasarlı olması durumunda, bu durumu “tutanak” altına alıp, kargoyu teslim almayarak, bize bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde teslim aldığınız ürün hasarsız ve sağlam olarak kabul edilir.

 

•    Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda galersantim@gmail.com.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0212 234 63 51 no'lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşü en kısa zamanda sağlanacaktır.

bottom of page